Kulturní akce

Kulturní akce

U nás si zazpíváte i zatančíte

Není náhoda, že je Koliba „Pod Horů“ vyhledávaným místem pro milovníky hudby a tance. Každý víkend máme pro Vás připraven živý hudební doprovod. Kromě pravidelných cimbálových sobotních večerů, které jsou u nás samozřejmostí je program obohacen o další netradiční akce, avizované vždy na měsíc dopředu mimo jiné i zde v sekci aktuální program.

Charakteristika akcí pořádaných na Kolibě „Pod Horů“

Cimbálová sobota

Tradiční posezení u cimbálu, při kterém si můžete nejen zazpívat, ale i zatancovat, či jen posedět u dobrého vína. Pravidelné začátky v 19 hodin.

Cikánský večer

Ojedinělá ukázka cikánského hudebního umění, kde se již tradičně představují největší hudební špičky v této oblasti s mezinárodní účastí.

Španělský večer

V rytmu flamenca Vám představíme to nejlepší ze španělské hudební produkce. Večer plný břišních tanečnic, ohnivých tónů, Paelly a španělského vína.

Tradiční stavění máje

Trocha severobrňenského folkloru, kdy můžete být svědky stavění máje tradičním způsobem stárky z Lelekovic u Brna.

Kácení máje

Opět severobrněnští stárci z Lelekovic u Brna s moravskou cimbálovou muzikou a v krojích charakteristických pro brněnskou oblast.

Country večery v grill baru

Milovníci country stylu se mohou pobavit při živé country muzice, zakousnout steak a vychutnat si romantiku letní noci v dřevěném

Drotárský večer

Tématický večer s ukázkami dětského folklorního souboru ze slovenské vesičky Velké Rovné , prokládaný dívčí cimbálovou muzikou.

Silvestr na Kolibě „Pod Horů“

Komorní silvestrovská noc při cimbálové muzice v atmosféře svíček, dobrého jídla a sektu.